کسب و کارهای نوین


کوپن تخفیف 50 درصدی

+ چهل عادت موثر افراد موفق

شاید این مطلب تکراری باشد،‌ولی تکرار باعث یادگیری و تغییر رفتار در کسب و کار و امور مختلف زندگی می گردد. به تمام دوستانی که مایلیند از دریچه ای نو به کسب و کار خود بنگرند، پیشنهاد می کنم که زمانی را به مطالعه متن زیر اختصاص دهند.

کرایگ هایپر؛ نویسنده، محقق، مقاله‌نویس، مجری رادیو و تلویزیون و یک سخنران حرفه‌ای است. در ۲۵ سال گذشته، او با کارهایش به‌عنوان یک کارشناس حرفه‌ای موفقیت در حوزه‌های شخصی و اجتماعی معرفی شده. هاپیر یک سایت هم درباره سخنرانی موثر دارد که در آن نوشته:«من خواسته‌ام بخش‌های مهم کتاب‌های کمکی که تا به حال خوانده‌ام و تجربه‌هایی که در زندگی‌ام داشته‌ام را به صورت ۴۰ نکته کلیدی فشرده کنم و در اختیار دیگران بگذارم تا در هر زمان بتوانند آن را بخوانند. مطمئنا کتاب‌هایی که در سطح جهانی فروخته می‌شوند و درباره خودیاری هستند ممکن است برای بعضی‌ها قابل استفاده باشند ولی من مایلم چیزی بنویسم که برای همه مفید واقع شود. »

1.فرصت‌هایی را می‌بینند و پیدا می‌کنند که دیگران آنها را نمی‌بینند.


2.از مشکلات درس می‌گیرند، در حالی که دیگران فقط مشکلات را می‌بینند.


3.روی راه‌حل‌ها تمرکز می‌کنند.


4.سرزنش نمی‌کنند (واقعا فایده‌اش چیست؟) آنها مسوولیت کارهایشان هوشیارانه می پذیرند و روشمندانه موفقیت‌شان را می‌سازند، در زمانی که دیگران آرزو می‌کنند موفقیت به سراغ‌شان آید.

بقیه در ادامه مطلب....

 

 

...
ادامه مطلب
نویسنده : zadbakhsh ; ساعت ٩:۱٩ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/٩/٢۱
    پيام هاي ديگران()   لینک