کسب و کارهای نوین


کوپن تخفیف 50 درصدی

+ اولین یادداشت

بنام خدا

من علیرضا زادبخش، مدیر اجرایی http://www.euwant.com ، و  بخش ترویج مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی امیرکبیر http://ec.aut.ac.ir/، و مدیر وب سایت www.fecenter.net هستم و امروز نهم خردادماه سال هشتادو شش و این اولین تجربه من در زمینه وبلاگ نویسی جهت ارائه تجربیات خود در زمینه آموزش کارآفرینی و کسب و کار است. امیدوارم دوستانی که  از این وبلاگ بازدید می نمایند بتوانند موضوعات کاربردی و مفیدی در زمینه کسب و کار خود بیابند و با نظرات و پیشنهادات خود، دیگر کاربران را یاری فرمایند.
همانطور که شاید قبلا برخورد کرده باشید، کارآفرینی، جزء متداول ترین کلماتی است که امروزه به گوش می رسد ولی درک مفاهیم آن و کاربردی نمودن این مفاهیم در فرهنگ ایرانی ما جای کار بسیاری دارد که متاسفانه توجه چندانی به آن نشده و فقط به اسم آن پرداختیم تا به رسم آن.
البته باید گفت با توجه به اینکه کارآفرینی سابقه ای  حدود 6 الی 7 سال  در ایران دارد، مسلما تا رسیدن به مرحله ای که بتوان از این نهال تازه شکفته ای ثمری انتظار داشت فاصله زمانی زیادی  داریم. ولی بهر حال حتی آرام گام برداشتن بهتر از اصلا گام برنداشتن است.
 بیشتر دانشجویانی که به مرکز کارآفرینی مراجعه می نمودند گاها در حوزه های شبیه به هم در حال کار یار ایده پردازی بودند و یا اینکه دقیقا نمی دانستند با آنچه که در سر دارند چه باید بکنند. در اینجا بود که جای یک وبلاگ را برای جمع آوری نظرات تک تکشان خالی دیدم.
بیسار خوشحال خواهم شد که  تمامی دوستانی که مایلند تجربیات خود را در زمینه های کاری خود به اشتراک بگذارند، با آدرس zshega@hotmail.com
  تماس حاصل نمایند.

نویسنده : zadbakhsh ; ساعت ٦:۱٢ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٦/۳/٩
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک