کسب و کارهای نوین


کوپن تخفیف 50 درصدی

+ تدارک طرح برای بازاریابی یک وب سایت

ایجاد یک طرح بازاریابی برای وب سایت نه ترسناک است و نه مشکل . این کار نه نیاز به مدرک بازاریابی دارد و نه تجربه آنچنانی. می توانید خودتان انجام دهید فقط به شرط اینکه یک مقدار وقت مفید برای این طرح بگذارید.

آیا یک طرح بازاریابی برای وب سایتتان تدارک دبده اید؟ اگر این کا ر را نکرده اید وقت آن است که برای توسعه وب سایتتان به فکر بیفتید. یک طرح خوب بازاریابی برای یک تصمیم گیری بلندمدت و بهبود روز به روز آن کمک می کند. بدون یک طرح بازاریابی، داشتن این وب سا یت بیشتر یک خرج تراشی برای شما خواهد بود تا یک درآمد. ایجاد یک طرح بازاریابی برای وب سایت نه ترسناک است و نه مشکل . این کار نه نیاز به مدرک بازاریابی دارد و نه تجربه آنچنانی. می توانید خودتان انجام دهید فقط به شرط اینکه یک مقدار وقت مفید برای این طرح بگذارید. راههای مختلفی برای نوشنن یک طرح بازاریابی وب سایت وجود دارد که یکی از آنها توسعه یک طرح بازاریابی طی پنج مرحله به شرح زیر است: رئوس طرح بازاریابی : 1-جمع اوری و تجزیه تحلیل اطلاعات 2-تشخیص رقبای اصلی 3-توسعه اهداف وب سایتتان 4-ایجاد استراتژی 5-انتخاب برنامه های بازاریابی در حین توسعه طرح بازاریابی وب سایت خود تجربیات و دانش خود را از انجام این پنج مرحله افزایش دهید.
 1- جمع اوری و تجزیه تحلیل اطلاعات برای ایجاد این طرح نیاز به اطلاعات شرکتتان،رقبا،مشتریان و دیگر عوامل وابسته خواهید داشت. این همان اطلاعاتی است که در مورد حرفه شما و محصولات و ساختار قیمت گذاری و کانالهای توزیع مربوط به آن در اینترنت گردآوری شده است . توسط این تطلاعات می توانید صنعت و حرفه خود را کامل تجزیه و تحلیل کنید و به راحتی همه مشتریان خود را بشناسید.
 2-تشخیص رقبای اصلی حریفان اصلی اینترنتی خود را که می خواهید بر آنها پیروز شوید را لیست کنید. بر اساس این اطلاعات بهتر می توانید طرح مورد نظر را پایه ریزی کنید. شاید حتی نیاز باشد این رقبا را در فرمهای سئوالی بنویسید چگونه ما .............؟ . وقتی طرح بازاریابی تکمیل شد به این سئوال پاسخ خواهد داد چگونه میتوانیم این حریفان را هدف بگیریم ؟ .
 3-توسعه اهداف وب سایت این اهداف همان اشکال (تصاویر) بزرگ هستند . هدف شما به همه سوالات و شروط جواب می دهد چگونه می توانم بر رقبای بازار پیروز شوم؟ .برای مثال اگر حریف اصلی سایت شما نشان می دهد که مثلا چگونه توسط وب ساییتان مشتری جذب کنید ، یک موضوع برای طرح بازاریابی وب سایتتان می تواند به شرح زیر باشد: افزایش سرویس دهی آنلاین به مشتریان با کیفیتی که ادعا می کنید و علاقمند کردن آنان
 4-خلق استراتژی استراتژی هدف شما را برآورده می کند، خط مشهای رسیدن به هدف را معین می کند. برای مثال استراتژی برای رسیدن به هدف نهایی مرحله 3 می تواند شامل این موارد باشد : -ارتباطات ، اطلاعات و آموزشهای آنلاین را بهبود ببخشید. -آگاهی از سایتتان و علاقه به آن را در اینترنت زیاد کنید ( تبلیغات برای سایت و درج مطالب مورد نظر بازدیدکنندگان) -با بازدیدکنندگان سایت رابطه برقرار کنید و مزایای واردشدن و ماندن در سایتتان را برایشان مطرح کنید. نوشتن طرح : به محض آماده شدن یک طرح اجمالی مبسوط ، در صورت نیاز راههای زیادی برای نوشتن طرح نهایی وجود دارد. اگر شما کارمند یک شرکت هستید ممکن است فرمتهای خاصی برای اینکه بر اساس آنها پیش برود در شرکتتان وجود داشته باشد .همچنین می توانید بعضی از الگوهای طرح نویسی را هم بصورت آماده از اینترنت پیدا کنید

نویسنده : zadbakhsh ; ساعت ٦:۳٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/۸/۳٠
    پيام هاي ديگران()   لینک