کسب و کارهای نوین


کوپن تخفیف 50 درصدی

+ بازاریابی بوسیله پیامک SMS Marketing

پیامک های تبلیغاتی ابزار جدید بازاریابی

بازاریابی بوسیله پیام کوتاه، نوع نسبتا جدیدی از بازاریابی بوسیله موبایل است که در آن با استفاده از SMS (Short Message Services) ، پیام متنی،  به عنوان یک رسانه تبلیغاتی مستقیم، و اغلب برای مشتریان موجود یک بنگاه بکار گرفته می شود. یک کمپین بازاریابی بوسیله پیامک ، شامل جمع آوری شماره های مشتریانی است که یک کلید واژه را (که معمولا روی محصولاتمان درج شده) به یک کد کوتاه (شماره اس ام اس ) ارسال می کنند. شماره آنها در یک پلت فرم ارسال پیامک ذخیره می گردد. پس از جمع آوری شماره ها، بازاریاب، می تواند برای یک پروموشن (برنامه بازاریابی برای یک محصول) یا به روز رسانی اطلاعات محصولات فعلی، پیامک های انبوهی را به مشتریان بالقوه برای خرید مجدد ارسال نماید.

 بقیه در ادامه مطلب ...


اگر چه بازاریابی بوسیله پیامک تبلیغاتی، به یک نوع محترمانه تبلیغات تبدیل شد، ولی بعضی از بازاریابان از این کانال به عنوان هرز نگاری استفاده می نمایند. این صنعت با این حال دارای دستور العمل هایی است که از هرزنگاری جلوگیری می نماید و از لیست های شماره تلفن های همراه خریداری شده استفاده می کند. شامل تمارینی که بوسیله انجمن موبایل مارکتینگ اعمال شده و بوسیله وب سایت های تجارت الکترونیکی معتبر مانند texages.com پشتیبانی گردیده است. و یا اینکه صنعت اس ام اس یک رویکرد کلی به سمت ایجاد سیستم هایی داشته باشد که در آن مشترکان نسبت به دریافت پیامک از سازمانهای دلخواه خود رضایت دارند.

 بدلیل هزینه پائین، بازگشت سرمایه بسیار بالا، و انجام پروموشن و به روز رسانی یکجا و مستقیم در جیب مشتریان بالقوه، بازاریابی بر مبنای پیامک، یکی از جدید ترین و سریعترین انواع بازاریابی رو به رشد است. در هزینه مانند ایمیل است، اما از نظر نرخ بازخورد بسیار بالاتر عمل می کند، زیرا بسیاری از کاربران تلفن همراه، آنرا باز کرده و پیام را می بینند.

 تمامی مشاغل می توانند از بازاریابی بر مبنای پیامک منافع خود را پوشش دهند. از خرده فروشان که یک کوپن تخفیف پیشنهاد می دهند تا برند های در سطح ملی که با مشتریان میلیونی درگیر هستند. کاربران تلفن همراه پیامک های متنی را دوست دارند و 95 درصد از پیامک های متنی در پنج دقیقه اول باز می گردد. که این از شبکه های اجتماعی و ایمیل سریعتر است. کلید کار، اجرای صحیح آن جهت ابراز رضایت مشتریان و انگیزه ای جهت پیوستن به شما می باشد.

http://www.samsms.ir/

نویسنده : zadbakhsh ; ساعت ۱٢:٠۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۸/٢۳
    پيام هاي ديگران()   لینک