کسب و کارهای نوین


کوپن تخفیف 50 درصدی

+ 5 دلیل که شرکت در گروه ها (Forums) برای کسب و کار آنلاین شما سودمند است.

یکی از کسب و کارهای متداول در دنیای امروز، تجارت در دنیای مجازی است. بسیاری از شرکت ها که حتی کسب و کارشان ارتباطی به اینترنت یا حتی کامپیوتر ندارد، با درک اهمیت حضور در اینترنت، به ایجاد یک وب سایت و ارتباط با مشتریان و پیمانکاران مرتبط با خود پرداخته اند. در حال حاضر میلیون ها سایت به نحو گسترده ای خدمات و محصولات خود را در سراسر دنیا ارائه می دهند. اما محض داشتن یک وب سایت یا وبلاگ نمی توان در این گستره بی انتها در کسب و کار خود موفق بود. اگر کسی از سایت شما بازدید نکند داشتن یا نداشتن یک وب سایت هیچ تاثیری در فروش و معرفی محصولات و خدمات شما نخواهد داشت.
در اینجا مقاله ای تحت عنوان : 5 دلیل که شرکت در گروه ها (Forums) برای کسب و کار آنلاین شما سودمند است،از خانم ربکا گیلبرت، ترجمه سرکار خانم سمیه حسام، دانشجوی دکتری رشته مدیریت جهت آشنایی صاحبان وب سایت ها و وبلاگها با چگونگی ایجاد ترافیک در سایت خود آورده شده است. قبلا از همکاری ایشان سپاسگذاری می نمایم.


5 دلیل که شرکت در گروه ها (Forums) برای کسب و کار آنلاین شما سودمند است.
آیا میدانید که با یک شراکت آسان در گروههای متنوع و اعلام دیدگاهها و عقاید متنوع خود، می توانید بالقوه رشد و زندگی جدیدی به کسب و کار آنلاین خود بدهید؟

بیایید نگاهی به بعضی جهات مثبت که شرکت در گروهها می تواند در کسب و کار شما داشته باشد بیاندازیم.

1-   ما همه به دنبال ایجاد ترافیک در وب سایت هایمان هستیم و اگر این مطلب را رایگان با کمی تلاش بدست آوریم خیلی بهتر است. آیا می دانید که وقتی شما به عنوان یک عضو جدید در یک گروه ثبت نام می کنید، معمولا می توانید یک " خط امضاء " که به تمام اعلام نظرهایی که در گروه دارید الحاق خواهد شد، درست کنید. این "خط امضاء" می تواند حاوی آدرس وب سایت شما باشد، و وقتی اعضای دیگر مطالب شما را می خوانند ، می تواند مسیر دیگری جهت مشتریان بالقوه برای یافتن وب سایت شما مهیا کند.

2-   یکی از بدترین چیزها درباره تبلیغات در اینترنت عدم صداقت بین صاحبان وب سایت و مشتریان می باشد. همه از فریب خوردن می ترسند. یک روش خوب برای بنای صداقت با مشتریان احتمالی، دادن فرصتی است که شما را بشناسند و با در اختیار قرار دادن مقداری از دانش خودتان، درستکاری و صداقت شما در مطالب مطرح شده ای که در گروه داشته اید نمایان می شود.

3-   بیشتر صاحبان سایت در اینترنت لینکهای خود را با سایتهای مشابه مبادله می کنند. به دلیل اینکه تبادل لینکها باعث تقویت شهرت لینک شما خواهد شد.این یک حقیقت اثبات شده است که شما به رتبه بالاتری در موتورهای جستجو دست یابید وقتی سایت شما انتخاب نسبی بالاتری که در خور محبوبیت لینک شماست داشته باشد. اما آیا شما می دانید که این مطلب بهتر از آن است که اگر شما یک لینک موضوعی در سایت خود داشته باشید که بازخورد نداشته باشد. هر مطلبی که شما در گروه بیان می کنید مسیری به لینک موضوعات خود در وب سایت شما می سازد. اگر شما 1000 عنوان مطلب در سال تهیه نمایید ، شما بالقوه 1000 لینک پشتیبان به سایت خود ایجاد کرده اید. وقتی که موتورهای جستجو در مطالب اینترنت حرکت می کنند با این لینکهایی که به سایت شما می رسند برخورد می کنند و وب سایت شما به سوی بالای لیست موتورهای جستجو حرکت می کند.

4-   شروع یک کسب و کار در اینترنت می تواند یک حرفه منحصر به فرد باشد. که کنش و تاثیر کمی برای دیگران داشته باشد یا می تواند برای بعضی حیرت آور باشد. با شرکت در گروهها شما می توانید اشخاص دیگری را ملاقات کنید که کسب وکار آنلاین دارند و وجهه اشتراک بسیار زیادی با شما دارند. این مطلب گاهی دلگرم کننده است که بدانید دیگرانی هستند که در ناکامی های حرفه ای شما شریک می شوند و وقتی به آنها نیاز دارید به شما کمک می کنند.

5-   این یک حقیقت اثبات شده است که دو فکر از یکی بهتر است. همگی با چرخ زدن در اینترنت یاد می گیرند. اگر چه آن چرخه یادگیری در شروع کار با اینترنت، ساختن وب سایتها ، موتورهای جستجوگر بهینه ساز، یا میلیونها چیز دیگر که شما باید در اینترنت جهت استقرار کسب و کار خود مهیا کنید، مخلوط  شده است، اما یک شخص دیگر در گروه دلخواهی که در آن عضو هستید وجود دارد که یادگیری همه این موارد را به شما می دهد. این اشخاص بسیار مشعوف خواهند شد که راهنمایی هایی رایگان به شما ارائه دهند.

نویسنده : zadbakhsh ; ساعت ٢:۱۸ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٦/۳/٢٢
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک