زنانی که باوبلاگ نویسی پول درمی آورند.

زنانی که باوبلاگ نویسی پول درمی آورند.
سایت
fecenter مقاله جالبی در مورد نحوه کسب درآمد زنان از وبلاگ نویسی و تاثیر وبلاگ نویسی درجامعه جدید آورده که خلاصه آن درزیر آمده است برای مطالعه کامل مطلب اینجا کلیک کنید.
نزدیک به سه هزار زن در چهارمین کنفرانس سالانه «بلاگ هر» (بلاگ هر، انجمن زنانی است که وبلاگ می نویسند.این انجمن در سال 2005 توسط سه زن وبلاگ نویس بنیانگذاری شد و هدفش گسترش ارتباط، توسعه آموزش و ارتقای اقتصادی زنان وبلاگ نویس است که به سه شیوه این اهداف را محقق می کند:

1- انجمن اینترنتی بلاگ هر (www. blogher. com)
2- کنفرانس های متعدد
3- شبکه پخش آگهی برای وبلاگ ها) که این هفته آغاز شده، شرکت کرده و در نشست های این کنفرانس درباره زندگی ، کسب و کار و وبلاگ های شان صحبت می کنند. برخلاف برداشت عامه مردم مبنی بر اینکه همه زنان وبلاگ نویس، مادران خانه دار هستند، بسیاری از زنانی که به عنوان وبلاگ نویس در این کنفرانس شرکت کرده اند یا زنان کارآفرینند یا شاغلان تمام وقت.این زنان از وبلاگ های شان برای بیان نظرهای شخصی خود، ارتباط با جامعه و به عنوان ابزاری برای بهبود وضعیت کاری خود استفاده می کنند.
ادامه...
/ 2 نظر / 31 بازدید
مجید

سلام من مجید هستم ودر تلاشم تا کاری جدید ولی با هزینه کم وسود خوب باشم تا حالا زیاد این ور واونور رفتم ومشورت کردم ولی ادم اگاه کم پیدا کردم که توی این راه کمکم کنه زمینه کاریه من دکور سازیه من دونبال طرح وایده نو میگردم وهمکاری کنندگان با خودم رو فراموش نخواهم کرد

مهمان

سلام. متاسفانه لینکهایی که میدید نیاز به عضویت داره برا دیدن مطلب.. چه این// چه معما